Ana Sayfa > Etkinliklerimiz  
     
 
  ETKİNLİKLERİMİZ

ÜNİVERSİTELER VE BELEDİYELER BİLİŞİM ÇALIŞTAYI 2015( 09.10.2015 - 12.10.2015 )

9 – 12 Ekim 2015, tarihlerinde Antalya Crystal Paraiso Verde Resort & SPA Otel’de düzenlenen Üniversiteler ve Belediyeler Bilişim Çalıştayı 2015’e hoş geldiniz.

Bilişim dünyasındaki gelişmeleri paylaşacağımız ve yeni teknoloji çözümlerimizi aktaracağımız toplantılarımızda hep birlikte verimli bir çalıştay geçirmeyi diliyoruz.

Konaklamanız süresince ihtiyaç duyabileceğiniz bazı bilgileri ve detaylı toplantı programını ekte bulabilirsiniz.

Verimli bir toplantı ve hoşça vakit geçirmeniz dileği ile…

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Semih Ötleş
ÜNİPA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı


ÜNİPA A.Ş. TEKNOKENT KUTLAMA KOKTEYLİ ( 13.03.2015 )

Şirketimizin Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesine (DEPARK A.Ş) yaptığı "Dekanlık Karar Destek Bilgi Sistemi" projesinin Değerlendirme Komisyonundan geçerek kabul olması nedeniyle düzenlenen koktelyde Yönetim Kurulu Başkanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Semih ÖTLEŞ ile Üniversitemiz Genel Sekreteri Prof. Dr. Bülent ÖZKAN, Genel Müdürümüz Davut TAN ve tüm çalışanların katılımıyla şirket merkezinde kutlama koktelyi düzenlendi.

Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Semih ÖTLEŞ yaptığı konuşmada Depark projesinin şirkete ve tüm çalışanlara hayırlı uğurlu olmasını diledi. Şirketin 2015 yılında geliştirilecek yeni projelerle Ar-Ge ve Bilişim sektöründe hızlı bir şekilde büyümeye devam edeceğini belirtti.


ÜNİPA A.Ş. BİLGİLENDİRME EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR..

Ünipa A.Ş., Yeni Öğrenci İşleri Otomasyonunun kullanıcı eğitimlerinin bir yenisini Ege Üniversitesi Öğrenci İşleri Personelleri ile gerçekleştirdi.

10-19 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen ve  3 ayrı gruptan oluşan eğitimlere,  Ege Üniversitesi Öğrenci İşleri Personellerinin oluşturduğu 150 kişinin katılımı sağlandı. Ünipa A.Ş. Üniversite Bilgi Sistemleri Eğitim ve Destek Uzmanlarının verdiği eğitimler esnasında katılımcılar da aktif olarak eğitimlerde rol aldı. Aynı zamanda katılımcılar uygulamada karşılaştıkları durumlar ile ilgili olarak görüşlerini bildirip iyileştirmeler için yön gösterdiler.

Tüm katılımcılara etkin katılımları için teşekkür ederiz.İNDİKATÖR YÖNETİMİ SEMİNERİ

Şirket Merkezimizde 06.10.2011 tarihinde Hastane Bilgi Yönetim Sistemi İçerisinde İndikatör Yönetimi konusunda seminer düzenlendi. Hastanelerimizden konuyla ilgili yöneticilerimiz ve sorumlu personellerimiz seminere katıldılar. Sağlık Bakanlığı’nın istemiş olduğu tüm indikatör kartları, veri toplama ve analiz formları Hastane Bilgi Yönetim Sistemimiz üzerinden ayrı ayrı irdelendi, açıklandı. Hastanelerimizin uygulamaları tartışılarak ortak bir noktaya varılmaya çalışıldı. Uygulamanın öğrenilmesi, eksiklerin belirlenmesi ve diğer hastanelerin uygulamalarının öğrenilmesi bakımından çok verimli bir toplantı olduğu katılımcılarımız tarafından iletildi.

Tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. 
     
 

 
  Ege Üniversitesi Uluslararası Bilgisayar Enstitüsü Ünipa A.Ş. Kat 1 No: 104 Bornova / İZMİR  •  Tel: (0232) 3889199  •  Faks: (0232) 3880684  •  info@unipa.com.tr